İnsan Kaynakları Formu

Çevrinler Otomotiv, çalışanlarının parasal ve sosyal haklarını, iş sözleşmesi’ne uygun olarak günün koşullarına göre belirlemektedir.

Çevrinler Otomotiv çalışanlarına, aylık ücretlerinin yanı sıra, prim ve ikramiyeler öder. Gerektirdiği zamanda tazminatlarını öder. Bununla birlikte, çalışanlarına konusu ile ilgili profesyonel olması ve bilgisini sürekli güncel tutabilmesi için Şirket dışı profesyonel eğitim desteği alınır ve bedeli ne olursa olsun öder. Şirketimizin tüm çalışanları sertifikalı ve işinin uzmanıdır. Konusunda yeterli görmediği ve kendini geliştirmekten çekinen insanı şirket içinde barındırmaz.

Çevrinler Otomotiv çalışanları, öğle yemeği ve şirket içi tatili, çay molası, servis ile işe geliş ve gidişi, eğitim olanakları gibi sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya ve kendilerine daha yüksek bir iş ve yaşam standardı sağlamaya yönelik sosyal haklardan da yararlanır.

Çevrinler Otomotiv’in her bir çalışanı kendini bir şirket ortağı gibi görmek durumundadır. Çalışanını seçerken değişimi yakalayabilen, vizyonu geniş, çağa ayak uydurabilen kişiler olmasına özen göstermektedir. Çalışanlarımız kendilerinden neler beklendiğini ve Çevrinler Otomotiv’in hedeflerine ulaşmasına bireysel hedefleri ile doğrudan katkıda bulunacaklarını bilen kişilerdir. Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren Çevrinler Otomotiv, ara kademeler için dışarıdan eleman alımı yapmamaktadır.

Çevrinler Otomotiv, otomotiv konusunda iddiâlı, ilimizin en güçlü kuruluşlarından biridir. İş başvurunuzu yaparken, 2 adet vesikalık fotoğraf, en son bitirdiğiniz okul diplomanız, daha evvel almış olduğunuz eğitim sertifikalarını yanınızda getirmeniz ve başvuruyu şahsen yapmanız gerekmektedir. Dilerseniz web sitemizde bulunan insan kaynakları başvuru formunu net ortamında doldurup, şirketimize katılma fırsatı yakalayabilirsiniz. Şirketimiz personel alımında önce geçmiş başvurulardan başlayarak personel seçimi yapmaktadır. Birlikte çalışmak ümidiyle…

Çevrinler Otomotiv'de çalışmak isterseniz aşağıdaki İnsan Kaynakları Formunu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hali hazırda bir CV'niz varsa [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI BAŞVURU FORMU